Şeyma Subaşı'nın Instagram halleri
Instagram gönderileriyle adından sıkça söz ettiren Şeyma Subaşı, yaptığı her hareket ve paylaşımlarıyla gündem olmayı başarıyor.

2. 1990 yılında Samsun'da doğan Subaşı, 2008 yılında Miss Turkey yarışması ile şöhret basamaklarını tırmanmaya başladı.

1990 yılında Samsun'da doğan Subaşı, 2008 yılında Miss Turkey yarışması ile şöhret basamaklarını tırmanmaya başladı.

3. 16 yaşında katıldığı bu yarışma, Subaşı’nın hayatında önemli bir yer edindi. Ünlü tasarımcılar, moda defilelerinde kendisine yer verdi ve bunun neticesinde üniversite eğitimini de kariyerine uygun bir şekilde seçti.

16 yaşında katıldığı bu yarışma, Subaşı’nın hayatında önemli bir yer edindi. Ünlü tasarımcılar, moda defilelerinde kendisine yer verdi ve bunun neticesinde üniversite eğitimini de kariyerine uygun bir şekilde seçti.

4. Daha sonra, İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Moda Tasarım Programı’ndan mezun olan Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’nın sunduğu ‘Var mısın Yok Musun ‘ adlı yarışma programına katılarak 69 bin TL kazandı.

Daha sonra, İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Moda Tasarım Programı’ndan mezun olan Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’nın sunduğu ‘Var mısın Yok Musun ‘ adlı yarışma programına katılarak 69 bin TL kazandı.

5. ‘Var Mısın Yok Musun’ adlı yarışma programından sonra Acun Ilıcalı ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, ‘Yok Böyle Dans’ adındaki yarışmada kostüm tasarımcısı olarak görev aldı.

‘Var Mısın Yok Musun’ adlı yarışma programından sonra Acun Ilıcalı ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, ‘Yok Böyle Dans’ adındaki yarışmada kostüm tasarımcısı olarak görev aldı.

6. Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı çiftinin 2013 yılında ‘Melisa’ adında kızları dünyaya geldi.

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı çiftinin 2013 yılında ‘Melisa’ adında kızları dünyaya geldi.

7. 2017 yılında ise Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı evlendi. Çift, 2018 yılında anlaşmalı olarak boşandı.

2017 yılında ise Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı evlendi. Çift, 2018 yılında anlaşmalı olarak boşandı.

8. Acun Ilıcalı'yla olan evliliğinin ardından İtalyan DJ Guido Senna'yla aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı'nın bu ilişkisi de kısa sürdü.

Acun Ilıcalı'yla olan evliliğinin ardından İtalyan DJ Guido Senna'yla aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı'nın bu ilişkisi de kısa sürdü.

9. Şeyma Subaşı, yine Instagram hesabından yaptığı paylaşımla ayrılığı doğruladı.

Şeyma Subaşı, yine Instagram hesabından yaptığı paylaşımla ayrılığı doğruladı.

10. İşte sizler için Şeyma Subaşı'nın fotoğraflarından derlediklerimiz...

İşte sizler için Şeyma Subaşı'nın fotoğraflarından derlediklerimiz...

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)