Videolar

Karaca Air Pro Cook XL inceleme!

Mutfakta pratik yemek yapmanın en teknolojik çözümlerinden olan Karaca Air Pro Cook XL inceleme videosu ile karşınızdayız.

Mutfakta pratik yemek yapmanın en teknolojik çözümlerinden olan airfreyer’lar evleri doldurmaya başladı. Bugün, Karaca Air Pro Cook XL inceleme videosu ile karşınızdayız.

Karaca Air Pro Cook XL inceleme

Karaca Air Pro Cook XL satın almak için buraya tıklayın

Hem lezzetli hem sağlıklı beslenmek isteyenlere, Air Pro Cook XL Airfyrer yardımına koşuyor. Sağlıklı kızartmalar, ev yoğurdu, sebze-meyve kurutma, fırın ve ızgara lezzetlerinin yanı sıra sulu yemek de yapabilen Karaca Air Pro Cook, tüm lezzetleri Less Fat Technology ile sadece bir kaşık yağ kullanarak hazırlamanızı sağlıyor.

Her aşamada sizi konuşarak bilgilendiren Air Pro Cook, 4 litre geniş hacmiyle tabak tabak lezzetleri sizinle buluşturuyor. Circulation Air Tech’in yukarıdan aşağıya hareket eden sıcak hava akımı teknolojisi ile yemeğinizin her noktasını eşit kıvamda pişiriyor. Yemeklerinizi yeniden ısıtmak istediğinizde ise ısıtma özelliğini kullanabilirsiniz.

Bulaşık makinesinde yıkanmasını sağlayan Easy Wash Tech ile enerjinizi temizliğe değil, yepyeni tarifler keşfetmeye ayırabilirsiniz. Karaca Air Pro Cook XL, fırına göre %33 daha az enerji harcıyor. Böylelikle hem yağdan hem bütçeden tasarruf ediyorsunuz.

Karaca Air Pro Cook XL teknik özellikleri

  • Motor gücü: 1550W
  • Bulaşık makinesinde yıkanabilir: Evet
  • Hacim: 4 litre
  • Malzeme: Elektrikli
  • Ağırlık: 6 kg
  • Ürün ölçüsü: 37 x 28 x 34 cm

karadeniz'ın Haber ve Yaşam Portalı Güncel gündem olmuş haberler, galeriler ve videolar için takip edebilir siniz?

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!

İlgili Mesajlar

Bu Habere Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir