Videolar

Rockstar’dan oyuncuları kızdıran paylaşım!

Rockstar Games, bugün akşam saatlerinde resmi Twitter hesabı üzerinden GTA 6'ya ait olduğu sanılan bir paylaşım yaptı.

Geçtiğimiz aylarda GTA 6 çıkış tarihi, konusu, karakterler, harita, görev süresi ve grafikleri üzerine birçok sızıntıyla karşılaştık. Ardından ortaya çıkan bazı test videoları ve görseller gündeme bomba gibi düştü. Yapımcı şirket de sızıntıların geliştirme süreci devam eden GTA 6’ya ait olduğunu resmen duyurdu. Bugün ise Rockstar Games, Twitter hesabı üzerinden GTA 6’ya ait olduğu sanılan beklenmedik bir paylaşım yaptı.

Rockstar Games, “GTA 6 olmayan” paylaşımı ile kızdırdı!

Geçtiğimiz eylül ayında ortaya çıkan paylaşımlar uzun zamandır karşılaştığımız sızıntıların büyük bir kısmını doğruladı. Buna tekrar Vice City’ye dönüş yapacağımız ve ana karakterlerden birinin kadın olacağı da dahil. Zaten olayın hemen ardından Rockstar Games bu paylaşımların GTA 6 oyununa ait olduğunu doğruladı.

karadeniz'ın Haber ve Yaşam Portalı Güncel gündem olmuş haberler, galeriler ve videolar için takip edebilir siniz?

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!

İlgili Mesajlar

Bu Habere Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/krdnzne2/public_html/wp-content/litespeed/css/ea013f5d23601b2078c6e43de3c933b0.css.tmp): Failed to open stream: No such file or directory in /home/krdnzne2/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:121 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler() #1 /home/krdnzne2/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(121): md5_file() #2 /home/krdnzne2/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(778): LiteSpeed\Optimizer->serve() #3 /home/krdnzne2/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(307): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url() #4 /home/krdnzne2/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(240): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/krdnzne2/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(308): LiteSpeed\Optimize->finalize() #6 /home/krdnzne2/public_html/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #7 /home/krdnzne2/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/core.cls.php(462): apply_filters() #8 [internal function]: LiteSpeed\Core->send_headers_force() #9 /home/krdnzne2/public_html/wp-includes/functions.php(5309): ob_end_flush() #10 /home/krdnzne2/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(308): wp_ob_end_flush_all() #11 /home/krdnzne2/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(332): WP_Hook->apply_filters() #12 /home/krdnzne2/public_html/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #13 /home/krdnzne2/public_html/wp-includes/load.php(1144): do_action() #14 [internal function]: shutdown_action_hook() #15 {main} thrown in /home/krdnzne2/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 121