Galeriler

Ronaldo’nun elinde taşıdığı servet gündem oldu!

Ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo Al Nassr'a anlaşma sağladıktan sonra uçakta çekilmiş olduğu videosunu sevenleriyle paylaştı. Portekiz asıllı futbolcunun taktığı servet değerindeki tektaş yüzüğü ve saati gündem oldu.

Ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo Al Nassr’a anlaşma sağladıktan sonra uçakta çekilmiş olduğu videosunu sevenleriyle paylaştı. Portekiz asıllı futbolcunun taktığı servet değerindeki tektaş yüzüğü ve saati gündem oldu.

Geçtiğimiz günlerde Suudi Arabistan ekiplerinden Al Nassr’a transfer olan ve yıllık 75 milyon dolara anlaşan Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo son paylaştığı videoyla magazin gündemine bomba gibi düştü. Lüks harcamalarıyla bilinen ünlü yıldızın videoyu çektiği sırada parmağındaki yüzük ve kolundaki saat dikkat çekti. Ronaldo “YAKINDA GÖRÜŞÜRÜZ” 37 yaşındaki dünyaca ünlü futbolcu son dönemde taktığı saat ve yüzüklerle oldukça dikkat çekiyor. Son olarak uçakta olduğu sırada sevenlerine “Yakında görüşürüz” mesajı veren Ronaldo her tarafı taşlarla süslü olan ve kadın nişan yüzüğü olarak adlandırılan tektaş yüzüğü ve Jacob & Co markası saatiyle yine dikkatleri üzerine çekti. 

RESMEN SERVET DEĞERİNDE!
Portekizli yıldızın taktığı yüzüğün fiyatının 200 bin pound yani yaklaşık 4,5 milyon olduğu iddia edildi.  Jacob Arabo’nun Jacob & Co markası olan ve ünlü isimlere özel olarak tasarlanan saatlerden biri olan Ronaldo’nun taktığı bu saatin fiyatının 770 bin dolar yani yaklaşık 14 milyon olduğu iddia edildi. 

karadeniz'ın Haber ve Yaşam Portalı Güncel gündem olmuş haberler, galeriler ve videolar için takip edebilir siniz?

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!

İlgili Mesajlar

Bu Habere Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir