Galeriler

Tuğba Özay’ın acı günü! Bütün gece babasının mezarında bekledi

Eski manken ve sanatçı Tuğba Özay'ın babası şair İlhan Özay hayatını kaybetti. Ani ölümüyle yıkılan Özay, bütün gece babasının mezarından ayrılmadı.

Eski manken ve sanatçı Tuğba Özay’ın babası şair İlhan Özay hayatını kaybetti. Ani ölümüyle yıkılan Özay, bütün gece babasının mezarından ayrılmadı. Şarkıcı Tuğba Özay’ın babası İlhan Özay’la ilgili kötü haber geldi.

Ünlü sanatçı Tuğba Özay’ın babası İlhan Özay hayatını kaybetti. Bir süredir KOAH hastalığı ile mücadele ettiği ve nefes darlığı sebebinden sebebi ile hayatını kaybettiği öğrenilen İlhan Özay 68 yaşındaydı. Tuğba özay

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU!
İlhan Özay, gözyaşları içinde Şakirin Camisi’nde son yolculuğuna uğurlandı.  Özay’ın cenazesi Karacaahmet’te toprağa verildi.

Taziyeleri kabul eden kızı Tuğba Özay babasının tabutuna sarılarak gözyaşlarına boğuldu. Ünlü isim bu hareketiyle yürekleri dağladı. 

“İLK GECENDE SENİ YALNIZ BIRAKABİLİR MİYİM?”
Her fırsatta babasına olan düşkünlüğünü dile getiren Özay ise mezarın başında sabahladı. O anları Instagram hesabından yayınlayan ünlü isim, “Hep yanında olacağım canım babacığım… İlk gecende seni yalnız bırakabilir miydim? Ne ilk gece ne bugün ne yarın… Ben hep senin başının ucunda olacağım. Ta ki yanına gelene dek. Geleceğim babacığım… Yanına da geleceğim… Alev alev üşümek nedir bana bunu öğrettin ya babacığım.

Hayatta her şeyi sen öğrettin bana ama keşke bunu öğretmeseydin. Kızın guguk…” ifadelerini kullandı. Tuğba Özay babasının mezarında sabahladı ACI HABERİ BÖYLE DUYURMUŞTU Ünlü isim Tuğba Özay, babasının vefatıyla ilgili yaptığı paylaşımları yürekleri dağladı.

Özay, acısını şu sözlerle dile getirdi. 

“Babam için dua edin.

Dün akşamdan beri benden saklamışlar. Bugün Dalaman’dan Ankara’ya gidecektik beni İstanbul’a getirdiler.

Bana yalan mı söyleniyor. Babam yaşıyor dimi. Ben çok korkuyorum bacaklarım tutmuyor neden sakladılar benden ne olur dua edin lütfen dua edin sadece yoğun bakımda olsun ve çıksın oradan! Ben dün babamı rüyamda görmüştüm ve ağlamıştım ne olur babam yaşıyor olsun ne olur dua edin dua edin lütfen”
“BEN ÖLEYİM NE OLUR DUA EDİN”

“Birkaç gündür babamı düşünüyorum.. İsmini andığımda bile ağlıyordum.. En son konuşmamızda benim çok mutlu olmamı istemişti.

Ben babam olmadan mutlu olamam babam yaşasın ben öleyim ne olur dua edin.”
“BABAN SENİ BEKLİYOR”

“İstanbul’a geldim acilen babamı yatırdıkları hastaneye gidiyorum.. Annem bana baban seni bekliyor dedi.. Bu çok manidar değil mi ne olur dua edin babacığıma”

CENAZE PROGRAMI BELLİ OLDU!
1954 doğumlu Trabzonlu şair ve ödüllü ders kitabı yazarı İlhan Özay’ın cenaze programını kızı Tuğba Özay açıkladı. İşte detaylar:

karadeniz'ın Haber ve Yaşam Portalı Güncel gündem olmuş haberler, galeriler ve videolar için takip edebilir siniz?

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!

İlgili Mesajlar

Bu Habere Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir