Krdnz.Net - Kendimizin ve çevremizin sağlığını korumak adına evimizde oturuyoruz, koronavirüsten uzak kalıyoruz ve Evde Kal içerikleriyle keyifli vakit geçiriyoruz. Evde geçirdiğiniz zaman boyunca eğlenmenizi sağlayacak Onedio içeriklerini buradan takip edebilirsiniz.
ETİKET: 

EVDE KAL

Kendimizin ve çevremizin sağlığını korumak adına evimizde oturuyoruz, koronavirüsten uzak kalıyoruz ve Evde Kal içerikleriyle keyifli vakit geçiriyoruz. Evde geçirdiğiniz zaman boyunca eğlenmenizi sağlayacak Onedio içeriklerini buradan takip edebilirsiniz.

Sağlık Bakanlığından 'sağlıklı bayram sofrası' önerisi

Sağlık Bakanlığınca Kurban Bayramı sürecinde sağlıklı ve doğru beslenme için tüketilmesi gerekenleri gösteren örnek bir “sağlıklı bayram sofrası” hazırlandı. Bayramda dengeli beslenmek için dikkat edilmesi gerekenler ise Sağlık Bakanlığında görevli diyetisyenler tarafından anlatıldı.

Ünlü kahin Kassandra'nın dedikleri bir bir çıkıyor! Büyük depremi ve düşen uçağı 3 gün önceden bildi

Ünlülerin astroloğu Kassandra'nın, 3 gün önce kaleme aldığı yazısında belirttiği olaylar, bir bir gerçekleşti. Yeni Ay ile birlikte kabusların süreceğini belirten Kassandra, "Uçak kazası gerçekleşecek, büyük deprem olacak" demişti. Kolombiya'da asker taşıyan bir helikopter dün radardan kayboldu. Bugün ise Alaska'da 7,8 şiddetinde deprem oldu.