Krdnz.Net - Roket ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Krdnz.Net’de. Roket ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.
ETİKET: 

ROKET

Roket ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Krdnz.Net’de. Roket ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Bayraktar Akıncı TİHA 2. kez havalandı: 5 bin feetde 1 saatten fazla kaldı

Geçtiğmiz yıl Eylül ayında yapılan TEKNOFEST'te görücüye çıkan Bayraktar AKINCI TİHA 2. kez havalandı. Akıncı TİHA'nın gökyüzündeki anlarını paylaşan Baykar Savunma, "İkinci test uçuşunu da başarıyla tamamladı. Bayraktar AKINCI, Sistem Doğrulama Testi kapsamında 5000 feet irtifada 1 saat 6 dakika havada kaldı" ifadeleri kullanıldı.

Perseid meteor yağmuru nefes kesti

Halk arasında ‘yıldız kayması' olarak bilinen göktaşı yağmurunun en yoğun olanlarından Perseid, bu yıl da Ankara'da 10 milyon yıl önce oluşan Kız Tepesi Tabiat Anıtında fotoğraflandı.

Beyrut'ta şiddetli patlama!

Lübnan Sağlık Bakanlığı patlamada ilk belirlemelere göre en az 50 kişinin hayatını kaybettiğini, 2750'den fazla kişinin de yaralandığını ifade etti

1 Ağustos Cumartesi güncel fındık fiyatları

Fındık sezonuna yaklaştıkça fındık üreticileri de fiyatları arttırmaya başladı. İşte 1 Ağustos Cumartesi Giresun, Trabzon, Ordu, Samsun ve il il güncel fındık fiyatları

Bursa'da kurbanlık dana kaçtı, onlar kovaladı

Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde kurbanlık dana kaçınca, amansız takip de başladı. Dana kaçtı, onlar kovaladı. Kovalamaca saniye saniye kayıt altına alındı.